Sorumatik Sorumatik
Hızlı Erişim: YKS Tercih Robotu YKS Puan Hesapla LGS Puan Hesapla 4 Yıllık Bölümler 2 Yıllık Bölümler Üniversite Puanları Lise Taban Puanları 2027 YKS Sayaç

Sorumatik Blog'da Hızlı Ara

Menü & Sınav Araçları

İstediğim Bölüm Kaç Net

Tıbbi Görüntüleme Teknikleri Kazanmak için Kaç Net Gerekir

Tıbbi Görüntüleme Teknikleri Kazanmak için Kaç Net Gerekir

Tıbbi Görüntüleme Teknikleri için Kaç Net Gerekir?

 

2020 YKS Tıbbi Görüntüleme Teknikleri için Kaç Net Gerekir? sorusunun cevabını merak edenler için sorunun cevabı yazımızda.

Hangi Bölüm kaç net sorusunu merak eden adaylar için yazı dizimiz devam edecek.Gelelim  TYT AYT den Tıbbi Görüntüleme Teknikleri Kazanmak için Kaç Net Gerekir? sorusunun cevabına.

2 Yıllık En Çok Tercih Edilen Bölümler

Tıbbi Görüntüleme Teknikleri Bölümü Kazanmak için Kaç Net Gerekir?

 

2019 YKS de Tıbbi Görüntüleme Teknikleri Bölümüne yerleşen öğrenci sınav sonuçlarına göre netler aşağıdaki gibidir.

2019 YKS (TYT AYT) Konuları PDF

Not: Aşağıda bulunan bilgiler güncel YÖK verilerine aittir.

 
































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































ÜniversiteTürüKatsayıTaban puanYerleşenTYT TürkçeTYT SosyalTYT MatTYT Fen
ÜSKÜDAR ÜNİV. -(Ücretli)Vakıf0,12250,000108,00,06,31,5
ÜSKÜDAR ÜNİV. -(İÖ)(Ücretli)Vakıf0,12277,450311,38,8-0,50,0
ÜSKÜDAR ÜNİV. -(İÖ)(Burslu)Vakıf0,18460,700612,52,05,52,8
ÜSKÜDAR ÜNİV. -(İÖ)(%75 İndirimli)Vakıf0,18337,1003411,88,55,35,0
ÜSKÜDAR ÜNİV. -(İÖ)(%50 İndirimli)Vakıf0,18309,350149,86,813,00,0
ÜSKÜDAR ÜNİV. -(Burslu)Vakıf0,18367,050727,33,36,33,3
ÜSKÜDAR ÜNİV. -(%75 İndirimli)Vakıf0,12366,4003019,010,310,80,0
ÜSKÜDAR ÜNİV. -(%50 İndirimli)Vakıf0,12343,3502319,86,03,80,0
ÇUKUROVA ÜNİV. -(İÖ)Devlet0,18415,8507219,37,83,85,3
ÇUKUROVA ÜNİV. - (Ücretsiz)Devlet0,12343,1507130,312,87,30,0
ÇANAKKALE ONSEKİZ MART ÜNİV. - (Ücretsiz)Devlet0,18382,7507024,814,82,3-0,8
ZONGULDAK BÜLENT ECEVİT ÜNİV. - (Ücretsiz)Devlet0,18394,3007116,312,37,3-0,3
YOZGAT BOZOK ÜNİV. - (Ücretsiz)Devlet0,18390,6503122,50,013,5-1,0
YAKIN DOĞU ÜNİV. -(Burslu)KKTC0,12438,650925,36,00,50,0
YAKIN DOĞU ÜNİV. -(%75 İndirimli)KKTC0,12355,8501411,57,50,30,0
VAN YÜZÜNCÜ YIL ÜNİV. - (Ücretsiz)Devlet0,12353,9006729,014,02,31,8
UŞAK ÜNİV. - (Ücretsiz)Devlet0,12435,7004119,04,312,55,3
ULUSLARARASI KIBRIS ÜNİV. -(Burslu)KKTC0,12321,450520,88,84,30,8
ULUSLARARASI KIBRIS ÜNİV. -(%75 İndirimli)KKTC0,12347,850614,37,0-3,80,5
UFUK ÜNİV. -(Ücretli)Vakıf0,12332,0504014,83,02,51,0
UFUK ÜNİV. -(Burslu)Vakıf0,18368,350525,010,05,30,0
TRAKYA ÜNİV. - (Ücretsiz)Devlet0,18314,8007119,36,56,57,5
TOROS ÜNİV. -(Ücretli)Vakıf0,18309,9003219,06,30,50,0
TOROS ÜNİV. -(Burslu)Vakıf0,12364,150321,83,84,85,8
TOROS ÜNİV. -(%50 İndirimli)Vakıf0,12335,100422,815,54,30,0
SÜLEYMAN DEMİREL ÜNİV. -(İÖ)Devlet0,12416,6507223,812,56,50,0
SÜLEYMAN DEMİREL ÜNİV. - (Ücretsiz)Devlet0,12394,1007019,35,312,56,0
SİVAS CUMHURİYET ÜNİV. - (Ücretsiz)Devlet0,18469,4007110,53,89,56,5
SİİRT ÜNİV. -(İÖ)Devlet0,12399,2506622,55,88,32,3
SİİRT ÜNİV. - (Ücretsiz)Devlet0,12333,7006727,515,52,30,0
SELÇUK ÜNİV. -(İÖ)Devlet0,18392,5007215,59,010,31,0
SELÇUK ÜNİV. - (Ücretsiz)Devlet0,12377,2507123,07,312,04,0
SAĞLIK BİLİMLERİ ÜNİV. -(Ankara)Devlet0,12437,3506226,06,54,38,3
SAĞLIK BİLİMLERİ ÜNİV. - (Ücretsiz)Devlet0,18369,3006018,56,59,54,3
PAMUKKALE ÜNİV. - (Ücretsiz)Devlet0,12383,6007122,52,38,3-1,5
ONDOKUZ MAYIS ÜNİV. -(İÖ)Devlet0,18390,8006716,85,85,09,0
ONDOKUZ MAYIS ÜNİV. - (Ücretsiz)Devlet0,12390,8006719,59,313,54,3
NİŞANTAŞI ÜNİV. -(İÖ)(Burslu)Vakıf0,12285,850631,516,30,00,0
NİŞANTAŞI ÜNİV. -(İÖ)(%75 İndirimli)Vakıf0,12346,0503613,85,83,00,0
NİŞANTAŞI ÜNİV. -(İÖ)(%50 İndirimli)Vakıf0,12289,85067,55,01,52,0
NİŞANTAŞI ÜNİV. -(İngilizce)(Burslu)Vakıf0,12353,250523,30,015,03,8
NİŞANTAŞI ÜNİV. -(İngilizce)(%75 İndirimli)Vakıf0,12322,50099,58,30,00,0
NİŞANTAŞI ÜNİV. -(Burslu)Vakıf0,18377,000619,35,85,00,0
NİŞANTAŞI ÜNİV. -(%75 İndirimli)Vakıf0,12330,950360,00,00,00,0
NİŞANTAŞI ÜNİV. -(%50 İndirimli)Vakıf0,12278,3501410,56,02,30,3
MERSİN ÜNİV. - (Ücretsiz)Devlet0,12358,7006613,07,822,31,5
MARMARA ÜNİV. - (Ücretsiz)Devlet0,18387,9007022,00,816,51,0
MANİSA CELÂL BAYAR ÜNİV. - (Ücretsiz)Devlet0,18338,3506516,011,57,55,8
MALTEPE ÜNİV. -(Burslu)Vakıf0,18349,200416,57,311,04,3
MALTEPE ÜNİV. -(%75 İndirimli)Vakıf0,18331,6502517,07,06,82,3
MALTEPE ÜNİV. -(%50 İndirimli)Vakıf0,12282,0501521,86,54,50,0
LOKMAN HEKİM ÜNİV. -(Burslu)Vakıf0,12340,750627,810,84,82,8
LOKMAN HEKİM ÜNİV. -(%25 İndirimli)Vakıf0,18355,500547,82,06,01,3
LEFKE AVRUPA ÜNİV. -(Burslu)KKTC0,12279,7501021,38,38,50,8
LEFKE AVRUPA ÜNİV. -(%75 İndirimli)KKTC0,12267,8002216,0-0,30,01,0
LEFKE AVRUPA ÜNİV. -(%50 İndirimli)KKTC0,12282,250817,06,0-0,80,8
KTO KARATAY ÜNİV. -(Ücretli)Vakıf0,12376,5503017,53,56,33,3
KTO KARATAY ÜNİV. -(Burslu)Vakıf0,18395,8001023,07,86,82,3
KTO KARATAY ÜNİV. -(%75 İndirimli)Vakıf0,12365,4001016,011,87,80,0
KTO KARATAY ÜNİV. -(%50 İndirimli)Vakıf0,12421,5501014,32,812,08,3
KOCAELİ ÜNİV. - (Ücretsiz)Devlet0,12399,1506025,313,87,50,0
KIRŞEHİR AHİ EVRAN ÜNİV. - (Ücretsiz)Devlet0,18424,8503119,06,36,33,0
KARADENİZ TEKNİK ÜNİV. - (Ücretsiz)Devlet0,18305,9506516,37,315,03,0
KAPADOKYA ÜNİV. -(Ücretli)Vakıf0,12297,2504411,05,52,3-0,8
KAPADOKYA ÜNİV. -(Burslu)Vakıf0,12377,700912,04,013,31,5
KAPADOKYA ÜNİV. -(%50 İndirimli)Vakıf0,12345,7501017,514,39,03,3
KAPADOKYA ÜNİV. -(%25 İndirimli)Vakıf0,12357,6002613,09,05,50,0
KAHRAMANMARAŞ SÜTÇÜ İMAM ÜNİV. - (Ücretsiz)Devlet0,12401,1005216,36,813,86,0
KAFKAS ÜNİV. -(İÖ)Devlet0,12364,7005714,86,810,86,8
KAFKAS ÜNİV. - (Ücretsiz)Devlet0,12366,1506720,09,311,01,3
İZMİR EKONOMİ ÜNİV. -(Ücretli)Vakıf0,18380,950229,88,83,51,3
İZMİR EKONOMİ ÜNİV. -(Burslu)Vakıf0,12400,100226,59,510,83,5
İSTİNYE ÜNİV. -(İÖ)(Burslu)Vakıf0,12396,250526,315,34,30,0
İSTİNYE ÜNİV. -(İÖ)(%50 İndirimli)Vakıf0,12284,4504514,34,00,00,0
İSTİNYE ÜNİV. -(Burslu)Vakıf0,18357,050617,35,07,06,8
İSTİNYE ÜNİV. -(%50 İndirimli)Vakıf0,12358,1005416,54,51,30,0
İSTANBUL ŞİŞLİ MYO -(Ücretli)Vakıf0,12331,400210,85,04,50,0
İSTANBUL ŞİŞLİ MYO -(İÖ)(Burslu)Vakıf0,12369,250723,08,08,03,5
İSTANBUL ŞİŞLİ MYO -(İÖ)(%50 İndirimli)Vakıf0,12346,0504713,86,30,00,8
İSTANBUL ŞİŞLİ MYO -(Burslu)Vakıf0,18357,450719,011,82,35,5
İSTANBUL ŞİŞLİ MYO -(%50 İndirimli)Vakıf0,18390,300476,88,55,01,3
İSTANBUL ÜNİV.- CERRAHPAŞA - (Ücretsiz)Devlet0,12385,3006612,85,816,311,8
İSTANBUL YENİ YÜZYIL ÜNİV. -(İÖ)(Burslu)Vakıf0,12367,150525,812,55,80,3
İSTANBUL YENİ YÜZYIL ÜNİV. -(İÖ)(%50 İndirimli)Vakıf0,12332,050359,03,34,50,3
İSTANBUL YENİ YÜZYIL ÜNİV. -(İÖ)(%25 İndirimli)Vakıf0,12318,60038,81,510,0-0,3
İSTANBUL YENİ YÜZYIL ÜNİV. -(Burslu)Vakıf0,12283,450623,512,012,50,0
İSTANBUL YENİ YÜZYIL ÜNİV. -(%50 İndirimli)Vakıf0,12328,5004315,54,58,30,0
İSTANBUL RUMELİ ÜNİV. -(Ücretli)Vakıf0,12317,850212,01,52,32,5
İSTANBUL RUMELİ ÜNİV. -(Burslu)Vakıf0,18433,700516,85,30,5-0,3
İSTANBUL RUMELİ ÜNİV. -(%75 İndirimli)Vakıf0,12312,0002513,86,85,81,5
İSTANBUL RUMELİ ÜNİV. -(%50 İndirimli)Vakıf0,12265,4501814,36,8-0,32,0
İSTANBUL OKAN ÜNİV. -(Ücretli)Vakıf0,12318,600114,51,80,80,0
İSTANBUL OKAN ÜNİV. -(İÖ)(Burslu)Vakıf0,18370,100523,010,85,80,8
İSTANBUL OKAN ÜNİV. -(İÖ)(%50 İndirimli)Vakıf0,12318,050368,87,32,52,5
İSTANBUL OKAN ÜNİV. -(Burslu)Vakıf0,18389,900721,06,85,82,0
İSTANBUL OKAN ÜNİV. -(%50 İndirimli)Vakıf0,12309,4505311,36,01,01,0
İSTANBUL MEDİPOL ÜNİV. -(İÖ)(Burslu)Vakıf0,18399,500723,58,85,50,0
İSTANBUL MEDİPOL ÜNİV. -(İÖ)(Burslu)Vakıf0,12398,750716,017,511,00,0
İSTANBUL MEDİPOL ÜNİV. -(İÖ)(%50 İndirimli)Vakıf0,12403,1506312,37,02,34,0
İSTANBUL MEDİPOL ÜNİV. -(İÖ)(%50 İndirimli)Vakıf0,18335,3506312,011,5-1,30,5
İSTANBUL MEDİPOL ÜNİV. -(Burslu)Vakıf0,12419,150924,87,33,310,5
İSTANBUL MEDİPOL ÜNİV. -(Burslu)Vakıf0,18377,250922,59,34,04,8
İSTANBUL MEDİPOL ÜNİV. -(%50 İndirimli)Vakıf0,12385,8008118,07,83,52,8
İSTANBUL MEDİPOL ÜNİV. -(%50 İndirimli)Vakıf0,12383,3008114,38,53,83,5
İSTANBUL KENT ÜNİV. -(Burslu)Vakıf0,18378,200518,36,86,04,8
İSTANBUL KENT ÜNİV. -(%75 İndirimli)Vakıf0,12362,350159,82,84,88,5
İSTANBUL KENT ÜNİV. -(%50 İndirimli)Vakıf0,12320,8003010,87,03,80,0
İSTANBUL GELİŞİM ÜNİV. -(Ücretli)Vakıf0,12380,25086,510,54,01,0
İSTANBUL GELİŞİM ÜNİV. -(İÖ)(Ücretli)Vakıf0,12337,20026,85,83,50,0
İSTANBUL GELİŞİM ÜNİV. -(İÖ)(Burslu)Vakıf0,12407,900726,37,013,02,0
İSTANBUL GELİŞİM ÜNİV. -(İÖ)(%75 İndirimli)Vakıf0,12413,6502116,512,82,31,5
İSTANBUL GELİŞİM ÜNİV. -(İÖ)(%50 İndirimli)Vakıf0,12372,750407,53,53,82,3
İSTANBUL GELİŞİM ÜNİV. -(Burslu)Vakıf0,12448,000726,814,36,33,8
İSTANBUL GELİŞİM ÜNİV. -(%50 İndirimli)Vakıf0,12348,9505214,56,56,82,0
İSTANBUL GELİŞİM ÜNİV. -(%25 İndirimli)Vakıf0,12299,500415,85,3-3,52,0
İSTANBUL GEDİK ÜNİV. -(İÖ)(Burslu)Vakıf0,18379,60032,315,311,33,8
İSTANBUL GEDİK ÜNİV. -(İÖ)(%50 İndirimli)Vakıf0,12281,9002213,5-0,53,31,8
İSTANBUL GEDİK ÜNİV. -(Burslu)Vakıf0,12419,050520,06,013,82,0
İSTANBUL GEDİK ÜNİV. -(%75 İndirimli)Vakıf0,12378,550516,58,010,50,5
İSTANBUL GEDİK ÜNİV. -(%50 İndirimli)Vakıf0,12384,2004013,33,05,30,0
İSTANBUL ESENYURT ÜNİV. -(İÖ)(Ücretli)Vakıf0,12329,600111,82,52,50,3
İSTANBUL ESENYURT ÜNİV. -(İÖ)(Burslu)Vakıf0,18379,700515,88,58,02,0
İSTANBUL ESENYURT ÜNİV. -(İÖ)(%50 İndirimli)Vakıf0,12292,300348,58,5-0,50,0
İSTANBUL ESENYURT ÜNİV. -(Burslu)Vakıf0,12380,200725,51,012,52,0
İSTANBUL ESENYURT ÜNİV. -(%50 İndirimli)Vakıf0,18359,6505313,51,53,5-0,3
İSTANBUL BİLGİ ÜNİV. -(İÖ)(Burslu)Vakıf0,18415,450420,06,85,83,8
İSTANBUL BİLGİ ÜNİV. -(İÖ)(%75 İndirimli)Vakıf0,18330,2502410,07,00,3-0,8
İSTANBUL BİLGİ ÜNİV. -(İÖ)(%50 İndirimli)Vakıf0,12290,650611,56,3-0,50,0
İSTANBUL BİLGİ ÜNİV. -(Burslu)Vakıf0,12402,750513,80,018,01,3
İSTANBUL BİLGİ ÜNİV. -(%75 İndirimli)Vakıf0,12380,8001111,85,010,53,5
İSTANBUL BİLGİ ÜNİV. -(%50 İndirimli)Vakıf0,12309,0003312,04,02,0-0,5
İSTANBUL AYVANSARAY ÜNİV. -(İÖ)(Burslu)Vakıf0,12335,300417,512,010,30,0
İSTANBUL AYVANSARAY ÜNİV. -(İÖ)(%50 İndirimli)Vakıf0,12266,5503512,01,50,52,5
İSTANBUL AYVANSARAY ÜNİV. -(Burslu)Vakıf0,12454,400622,04,06,86,5
İSTANBUL AYVANSARAY ÜNİV. -(%50 İndirimli)Vakıf0,12348,2005912,03,00,81,0
İSTANBUL AYDIN ÜNİV. -(Ücretli)Vakıf0,12295,1002613,33,30,80,8
İSTANBUL AYDIN ÜNİV. -(İÖ)(Burslu)Vakıf0,18450,950714,35,03,53,5
İSTANBUL AYDIN ÜNİV. -(İÖ)(%50 İndirimli)Vakıf0,12308,9506314,57,00,01,0
İSTANBUL AYDIN ÜNİV. -(Burslu)Vakıf0,12277,150832,316,53,00,0
İSTANBUL AYDIN ÜNİV. -(%50 İndirimli)Vakıf0,12339,100415,38,54,53,3
İSTANBUL AYDIN ÜNİV. -(%25 İndirimli)Vakıf0,18398,35046,34,02,34,0
İSTANBUL AREL ÜNİV. -(İÖ)(Burslu)Vakıf0,12408,750425,311,83,82,5
İSTANBUL AREL ÜNİV. -(İÖ)(%75 İndirimli)Vakıf0,12371,300416,87,011,82,5
İSTANBUL AREL ÜNİV. -(İÖ)(%50 İndirimli)Vakıf0,12391,700274,00,89,01,0
İSTANBUL AREL ÜNİV. -(Burslu)Vakıf0,12305,300616,39,314,00,5
İSTANBUL AREL ÜNİV. -(%50 İndirimli)Vakıf0,12356,8504711,81,80,32,5
İSTANBUL AREL ÜNİV. -(%25 İndirimli)Vakıf0,12282,050115,03,8-1,00,0
İNÖNÜ ÜNİV. - (Ücretsiz)Devlet0,12377,1507227,814,36,01,0
IŞIK ÜNİV. -(Ücretli)Vakıf0,12313,25029,84,30,52,5
IŞIK ÜNİV. -(İÖ)(Burslu)Vakıf0,12398,350325,35,37,83,5
IŞIK ÜNİV. -(İÖ)(%75 İndirimli)Vakıf0,18348,0001018,55,35,5-1,0
IŞIK ÜNİV. -(İÖ)(%50 İndirimli)Vakıf0,12329,75097,84,02,51,5
IŞIK ÜNİV. -(Burslu)Vakıf0,12332,900517,33,510,86,8
IŞIK ÜNİV. -(%75 İndirimli)Vakıf0,12324,1501421,312,84,8-0,3
IŞIK ÜNİV. -(%50 İndirimli)Vakıf0,12277,6002715,51,8-0,31,3
IĞDIR ÜNİV. - (Ücretsiz)Devlet0,18396,6503017,811,82,31,5
HATAY MUSTAFA KEMAL ÜNİV. - (Ücretsiz)Devlet0,12337,3506126,511,39,50,0
HARRAN ÜNİV. - (Ücretsiz)Devlet0,12370,1505219,37,04,34,5
HACETTEPE ÜNİV. - (Ücretsiz)Devlet0,18479,6007022,36,811,02,8
GİRNE ÜNİV. -(Burslu)KKTC0,12380,700622,54,80,52,8
GİRNE ÜNİV. -(%75 İndirimli)KKTC0,12323,1001012,54,82,50,0
GİRNE AMERİKAN ÜNİV. -(Burslu)KKTC0,18414,050412,85,35,02,8
GİRNE AMERİKAN ÜNİV. -(%75 İndirimli)KKTC0,12274,10048,34,03,80,8
GAZİ ÜNİV. - (Ücretsiz)Devlet0,12425,8507033,811,82,80,3
FIRAT ÜNİV. -(İÖ)Devlet0,12350,5007210,56,510,51,8
FIRAT ÜNİV. - (Ücretsiz)Devlet0,12329,4007028,512,85,30,8
ESKİŞEHİR OSMANGAZİ ÜNİV. - (Ücretsiz)Devlet0,12393,9007026,315,37,81,3
ERCİYES ÜNİV. - (Ücretsiz)Devlet0,12417,5506724,58,86,54,5
EGE ÜNİV. - (Ücretsiz)Devlet0,18424,1506524,812,04,52,5
DOĞU AKDENİZ ÜNİV. -(Burslu)KKTC0,12352,5001016,08,511,8-0,3
DOĞU AKDENİZ ÜNİV. -(%75 İndirimli)KKTC0,12279,350104,53,59,50,0
DOĞU AKDENİZ ÜNİV. -(%50 İndirimli)KKTC0,12298,35013,810,04,02,5
DOKUZ EYLÜL ÜNİV. - (Ücretsiz)Devlet0,18399,3006026,04,08,82,3
DİCLE ÜNİV. - (Ücretsiz)Devlet0,12383,7506121,57,80,31,5
DEMİROĞLU BİLİM ÜNİV. -(Ücretli)Vakıf0,12317,050314,01,30,30,8
DEMİROĞLU BİLİM ÜNİV. -(Burslu)Vakıf0,12369,550325,011,37,03,5
DEMİROĞLU BİLİM ÜNİV. -(%50 İndirimli)Vakıf0,12351,9501018,010,5-0,30,0
BURSA ULUDAĞ ÜNİV. - (Ücretsiz)Devlet0,18425,0507123,59,34,33,8
BOLU ABANT İZZET BAYSAL ÜNİV. - (Ücretsiz)Devlet0,12394,5506118,54,813,84,5
BİTLİS EREN ÜNİV. - (Ücretsiz)Devlet0,12329,7506220,810,89,31,5
BİRUNİ ÜNİV. -(İÖ)(Burslu)Vakıf0,12330,450527,810,05,53,0
BİRUNİ ÜNİV. -(İÖ)(%75 İndirimli)Vakıf0,18354,850515,53,86,35,8
BİRUNİ ÜNİV. -(İÖ)(%50 İndirimli)Vakıf0,12305,9004011,07,51,51,5
BİRUNİ ÜNİV. -(Burslu)Vakıf0,18419,350722,32,38,53,0
BİRUNİ ÜNİV. -(%75 İndirimli)Vakıf0,18354,400720,06,38,30,0
BİRUNİ ÜNİV. -(%50 İndirimli)Vakıf0,12303,0005614,39,3-0,32,0
BEZM-İ ÂLEM VAKIF ÜNİV. -(Burslu)Vakıf0,12384,000327,011,813,84,3
BEZM-İ ÂLEM VAKIF ÜNİV. -(%75 İndirimli)Vakıf0,12365,800226,53,36,511,3
BEZM-İ ÂLEM VAKIF ÜNİV. -(%50 İndirimli)Vakıf0,18360,4502518,34,53,5-0,5
BEYKOZ ÜNİV. -(Burslu)Vakıf0,12331,750520,39,09,05,5
BEYKOZ ÜNİV. -(%50 İndirimli)Vakıf0,12372,2004516,3-0,53,0-0,3
BEYKENT ÜNİV. -(İÖ)(Burslu)Vakıf0,12400,400520,014,08,80,0
BEYKENT ÜNİV. -(İÖ)(%75 İndirimli)Vakıf0,18424,5502011,06,53,83,0
BEYKENT ÜNİV. -(İÖ)(%50 İndirimli)Vakıf0,18281,6002510,54,81,00,0
BEYKENT ÜNİV. -(Burslu)Vakıf0,18379,400623,313,32,51,0
BEYKENT ÜNİV. -(%75 İndirimli)Vakıf0,12334,7002426,07,86,00,0
BEYKENT ÜNİV. -(%50 İndirimli)Vakıf0,12311,6503022,57,5-1,80,0
BAŞKENT ÜNİV. -(Ücretli)Vakıf0,12367,150215,58,82,32,8
BAŞKENT ÜNİV. -(Ücretli)Vakıf0,12323,350223,30,08,80,0
BAŞKENT ÜNİV. -(Burslu)Vakıf0,12376,300421,02,517,37,8
BAŞKENT ÜNİV. -(Burslu)Vakıf0,12361,35048,03,829,05,5
BAŞKENT ÜNİV. -(%50 İndirimli)Vakıf0,18335,9501017,59,36,32,0
BAŞKENT ÜNİV. -(%50 İndirimli)Vakıf0,12435,3501621,37,55,81,5
BAŞKENT ÜNİV. -(%25 İndirimli)Vakıf0,18377,4501816,51,55,50,0
BAŞKENT ÜNİV. -(%25 İndirimli)Vakıf0,12375,8502420,815,50,00,0
BAHÇEŞEHİR ÜNİV. -(Burslu)Vakıf0,12382,250521,812,512,50,3
BAHÇEŞEHİR ÜNİV. -(%50 İndirimli)Vakıf0,12292,7004910,36,02,51,8
AYDIN ADNAN MENDERES ÜNİV. - (Ücretsiz)Devlet0,12372,1507122,09,37,07,3
AYDIN ADNAN MENDERES ÜNİV. - (Ücretsiz)Devlet0,12328,7007123,58,57,36,3
AVRUPA MYO -(İÖ)(Burslu)Vakıf0,18365,700624,512,57,51,5
AVRUPA MYO -(İÖ)(%50 İndirimli)Vakıf0,12284,4001311,34,30,31,3
AVRUPA MYO -(Burslu)Vakıf0,18337,050623,87,54,33,8
AVRUPA MYO -(%50 İndirimli)Vakıf0,12418,3003718,34,8-1,8-0,8
ATATÜRK ÜNİV. - (Ücretsiz)Devlet0,12373,9007617,86,313,04,5
ARDAHAN ÜNİV. - (Ücretsiz)Devlet0,12391,3005218,310,89,01,0
ANTALYA BİLİM ÜNİV. -(Burslu)Vakıf0,18399,850419,02,811,33,3
ANTALYA BİLİM ÜNİV. -(%50 İndirimli)Vakıf0,18385,9502414,09,30,50,8
ANTALYA BİLİM ÜNİV. -(%25 İndirimli)Vakıf0,18348,7501214,07,8-2,5-1,5
ANKARA ÜNİV. - (Ücretsiz)Devlet0,12376,4506516,39,015,55,3
ANKARA YILDIRIM BEYAZIT ÜNİV. - (Ücretsiz)Devlet0,18323,9506223,59,04,55,5
ANKARA MEDİPOL ÜNİV. -(Burslu)Vakıf0,12379,750422,58,57,09,5
ANKARA MEDİPOL ÜNİV. -(%50 İndirimli)Vakıf0,18426,4503618,50,04,33,5
ALTINBAŞ ÜNİV. -(Burslu)Vakıf0,12390,950622,56,811,30,0
ALTINBAŞ ÜNİV. -(%50 İndirimli)Vakıf0,12317,2003311,53,33,30,8
AKDENİZ ÜNİV. -(İÖ)Devlet0,12383,1007215,311,311,85,8
AKDENİZ ÜNİV. - (Ücretsiz)Devlet0,18380,6507226,34,03,52,5
AFYONKARAHİSAR SAĞLIK BİLİMLERİ ÜNİV. - (Ücretsiz)Devlet0,18376,3507222,37,05,52,3
ACIBADEM MEHMET ALİ AYDINLAR ÜNİV. -(İÖ)(Burslu)Vakıf0,12345,850426,517,87,81,8
ACIBADEM MEHMET ALİ AYDINLAR ÜNİV. -(İÖ)(%50 İndirimli)Vakıf0,12361,0003114,81,35,50,0
ACIBADEM MEHMET ALİ AYDINLAR ÜNİV. -(Burslu)Vakıf0,12481,900423,59,018,00,5
ACIBADEM MEHMET ALİ AYDINLAR ÜNİV. -(%50 İndirimli)Vakıf0,18345,1503115,01,53,32,5



2019 Tıbbi Görüntüleme Teknikleri Kazanmak için Kaç Net Gerekir?

sorusunu inceledik merak ettiklerinizi yorum kısmında sorabilirsiniz.

 

Yorumları Göster (2) Yorum Yaz / İncele ▾
İlayda

Lütfen 2020ye göre yenileyebilir misiniz

Sorumatik

Merhaba Tıbbi Görüntüleme Teknikleri kazanmak için yapılması gereken netler en son YÖK verilerine göre güncellenmiştir.

Bir Yorum Bırakın